Tammisaaren toimisto

Sundqvist Stefan

Alueneuvoja/Tiimivastaava

Toimialue: Hankoniemi, Pohja

Puhelin: 0400226058

Sähköposti: stefan.sundqvist@revir.org

Adamsson Fredrik

Alueneuvoja

Toimialue: Inkoo, Karjaa, läntinen Siuntio

Puhelin: 0400472189

Sähköposti: fredrik.adamsson@revir.org

Byman Mikael

Työnjohtaja

Puhelin: 0400216015

Sähköposti: mikael.byman@revir.org

Fagerström Johan

Työnjohtaja

Puhelin: 0407594097

Sähköposti: johan.fagerstrom@revir.org

Holmberg Henrik

Kehittämispäällikkö

Puhelin: 0400988327

Sähköposti: henrik.holmberg@revir.org

Lindholm Peter

Alueneuvoja

Toimialue: Tenhola ja Kemiönsaari

Puhelin: 0400114380

Sähköposti: peter.lindholm@revir.org

Pulkkanen Vesa

Työnjohtaja

Puhelin: 0500186349

Sähköposti: vesa.pulkkanen@revir.org

Leham Mathias

Työnjohtaja

Puhelin: 0401848595

Sähköposti: mathias.leham@revir.org

Södergård André

Alueneuvoja

Toimialue: Bromarv, Tenhola

Puhelin: 0404518489

Sähköposti: andre.sodergard@revir.org

Moring Mikael

Alueneuvoja

Toimialue: Itäinen Siuntio, Espoo, Kirkkonummi, läntinen Vantaa

Puhelin: 0401648505

Sähköposti: mikael.moring@revir.org

Järvelä Robin

Alueneuvoja

Toimialue: Itäinen Tammisaari, Kosken kartano

Puhelin: 0504622435

Sähköposti: robin.jarvela@revir.org

Lignell Monica

Toimistonhoitaja
Laskutus, ostoreskontra

Puhelin: 0192415800

Sähköposti: monica.lignell@revir.org

Wahlberg Ulrika

Toimistonhoitaja Puunvälitys

Puhelin: 0192415800

Sähköposti: ulrika.wahlberg@revir.org

Formansallén 2, Raasepori, Suomi