Loviisan toimisto

Lindqvist Victor

Alueneuvoja

Toimialue: Itäinen Loviisa, Pyhtää

Puhelin: 0504755012

Sähköposti: victor.lindqvist@revir.org

Fabritius Mikael

Alueneuvoja

Toimialue: Lapinjärvi, Myrskylä

Puhelin: 0405528590

Sähköposti: mikael.fabritius@revir.org

Grönberg Rune

Alueneuvoja
Tiimivastaava

Toimialue: Loviisa ( Liljendal ), Myrskylä

Puhelin: 0400214822

Sähköposti: rune.gronberg@revir.org

Lindroos Patrik

Alueneuvoja

Toimialue: Länsi Pernaja

Puhelin: 0504097077

Sähköposti: patrik.lindroos@revir.org

Arnkil John

Työnjohtaja

Toimialue: Lapinjärvi, Myrskylä

Puhelin: 0400212138

Sähköposti: john.arnkil@revir.org

Rikberg Svante

Työnjohtaja

Toimialue: Loviisa, Pyhtää

Puhelin: 0407320002

Sähköposti: svante.rikberg@revir.org

Inkeroinen Ulla

Metsäsuunnittelija

Toimialue: Sipoo -> Pyhtää

Puhelin: 0505376598

Sähköposti: ulla.inkeroinen@revir.org

Forslund Beata

Toimistonhoitaja Puunvälitys, laskutus

Puhelin: 0447506261

Sähköposti: beata.forslund@revir.org

Hurmerinta Heidi

Toimistonhoitaja
Pääkassa

Puhelin: 0447254386

Sähköposti: heidi.hurmerinta@revir.org

Drottninggatan 9, Loviisa, Suomi