Tammisaaren toimisto

Adamsson Fredrik

Alueneuvoja

Toimialue: Inkoo, Karjaa

Puhelin: 0400472189

Sähköposti: fredrik.adamsson@revir.org

Biström Lennart

Alueneuvoja

Toimialue: Tammisaaren ja Inkoon saaristo Bioenergiaprojekti

Puhelin: 0400486347

Sähköposti: lennart.bistrom@revir.org

Byman Mikael

Työnjohtaja

Toimialue: Bromarv, Hankoniemi

Puhelin: 0400216015

Sähköposti: mikael.byman@revir.org

Bäcklund Fredrik

Työnjohtaja

Toimialue: Kosken kartano, Tenhola, Pohja

Puhelin: 0405155728

Sähköposti: fredrik.backlund@revir.org

Fagerström Johan

Työnjohtaja

Toimialue: Tammisaari

Puhelin: 0407594097

Sähköposti: johan.fagerstrom@revir.org

Holmberg Henrik

Alueneuvoja

Toimialue: Tammisaari, Ekerö gård

Puhelin: 0400988327

Sähköposti: henrik.holmberg@revir.org

Lindholm Peter

Alueneuvoja

Toimialue: Tenhola ja Kemiönsaari

Puhelin: 0400114380

Sähköposti: peter.lindholm@revir.org

Pulkkanen Vesa

Työnjohtaja

Toimialue: Karjaa, Pohja, Inkoo

Puhelin: 0500186349

Sähköposti: vesa.pulkkanen@revir.org

Sundqvist Stefan

Tiimivastaava, alueneuvoja

Toimialue: Hankoniemi

Puhelin: 0400226058

Sähköposti: stefan.sundqvist@revir.org

Södergård André

Alueneuvoja

Toimialue: Bromarv

Puhelin: 0404518489

Sähköposti: andre.sodergard@revir.org

Lignell Monica

Toimistonhoitaja
Laskutus, ostoreskontra

Puhelin: 0192415800

Sähköposti: monica.lignell@revir.org

Wahlberg Ulrika

Toimistonhoitaja Puunvälitys

Puhelin: 0192415800

Sähköposti: ulrika.wahlberg@revir.org

Formansallén 2, Raasepori, Suomi