Porvoon toimisto

Wiksten Magnus

Toiminnanjohtaja

Puhelin: 0405948930

Sähköposti: magnus.wiksten@revir.org

Holmberg Agneta

Toimistopäällikkö

Puhelin: 0405465019

Sähköposti: agneta.holmberg@revir.org

Andersson Robert

Kehittämispäällikkö

Puhelin: 0407208843

Sähköposti: robert.andersson@revir.org

Ahlberg Christer

Hankintaesimies

Toimialue: Kaakkois-Porvoo

Puhelin: 0400615223

Sähköposti: christer.ahlberg@revir.org

Arnold-Larsen Björn

Työnjohtaja

Toimialue: Länsi-Porvoo, Koillis-Porvoo

Puhelin: 0400214825

Sähköposti: bjorn.arnold-larsen@revir.org

Bergström Ralf

Alueneuvoja

Toimialue: Länsi Provoo

Puhelin: 0400866970

Sähköposti: ralf.bergstrom@revir.org

Finnbäck Torolf

Alueneuvoja

Toimialue: Kaakkois-Porvoo

Puhelin: 0400495682

Sähköposti: torolf.finnback@revir.org

Furu Niklas

Alueneuvoja

Toimialue: Sipoo, Tuusula, Itä-Vantaa

Puhelin: 0400615224

Sähköposti: niklas.furu@revir.org

Rosenberg Stefan

Työnjohtaja

Toimialue: Sipoo

Puhelin: 0405038833

Sähköposti: stefan.rosenberg@revir.org

Simosas Ove

Alueneuvoja

Toimialue: Koillis-Porvoo

Puhelin: 0400434459

Sähköposti: ove.simosas@revir.org

Lindén Veronica

Toimistonhoitaja Palkanlaskenta, ostoreskontra, jäsenrekisteri

Puhelin: 0447368081

Sähköposti: veronica.linden@revir.org

Mannerheimgatan 9-11, Porvoo, Suomi