Lovisa kontor

Fabritius Mikael

Revirinstruktör

Distrikt: Lappträsk, Mörskom

Telefon: 0405528590

Epost: mikael.fabritius@revir.org

Grönberg Rune

Revirinstruktör

Distrikt: Lovisa (gamla Liljendal)

Telefon: 0400214822

Epost: rune.gronberg@revir.org

Larsén Daniel

Revirinstruktör

Distrikt: Lovisa (gamla Strömfors),
Pyttis

Telefon: 0405096387

Epost: daniel.larsen@revir.org

Lindroos Patrik

Revirinstruktör

Distrikt: Västra Pernå

Telefon: 0504097077

Epost: patrik.lindroos@revir.org

Arnkil John

Arbetsledare

Distrikt: Lappträsk, Lovisa, Pyttis, Mörskom

Telefon: 0400212138

Epost: john.arnkil@revir.org

Rikberg Svante

Arbetsledare

Distrikt: Lovisa, Pyttis

Telefon: 0407320002

Epost: svante.rikberg@revir.org

Inkeroinen Ulla

Skogsbruksplanerare

Distrikt: Sibbo -> Pyttis

Telefon: 0505376598

Epost: ulla.inkeroinen@revir.org

Forslund Beata

Kontorist
Virkesförmedling, fakturering, web

Telefon: 0447506261

Epost: beata.forslund@revir.org

Hurmerinta Heidi

Kontorist
Huvudkassa

Telefon: 0447254386

Epost: heidi.hurmerinta@revir.org

Drottninggatan 9, Lovisa, Finland