Borgå kontor

Wiksten Magnus

Revirforstmästare

Telefon: 0405948930

Epost: magnus.wiksten@revir.org

Holmberg Agneta

Kontorschef

Telefon: 0405465019

Epost: agneta.holmberg@revir.org

Borgman Stefan

Utvecklingschef

Telefon: 0401588815

Epost: stefan.borgman@revir.org

Andersson Robert

Försäljningschef
Teamchef team 5

Telefon: 0407208843

Epost: robert.andersson@revir.org

Ahlberg Christer

Virkesförman

Distrikt: Sydöstra Borgå

Telefon: 0400615223

Epost: christer.ahlberg@revir.org

Arnold-Larsen Björn

Arbetsledare

Distrikt: Västra och Nordöstra Borgå

Telefon: 0400214825

Epost: bjorn.arnold-larsen@revir.org

Bergström Ralf

Revirinstruktör

Distrikt: Västra Borgå

Telefon: 0400866970

Epost: ralf.bergstrom@revir.org

Finnbäck Torolf

Revirinstruktör

Distrikt: Sydöstra Borgå

Telefon: 0400495682

Epost: torolf.finnback@revir.org

Furu Niklas

Revirinstruktör

Distrikt: Sibbo, Tusby, Östra Vanda

Telefon: 0400615224

Epost: niklas.furu@revir.org

Rosenberg Stefan

Arbetsledare

Distrikt: Sibbo

Telefon: 0405038833

Epost: stefan.rosenberg@revir.org

Simosas Ove

Revirinstruktör

Distrikt: Nordöstra Borgå

Telefon: 0400434459

Epost: ove.simosas@revir.org

Lindén Veronica

Kontorist: Löneräkning, inköpsreskontra

Telefon: 0447368081

Epost: veronica.linden@revir.org

Mannerheimgatan 9-11, Borgå, Finland