Ekenäs kontor

Adamsson Fredrik

Revirinstruktör

Distrikt: Ingå, Karis, Pojo

Telefon: 0400472189

Epost: fredrik.adamsson@revir.org

Byman Mikael

Arbetsledare

Distrikt: Bromarv, Hangö udd, Tenala

Telefon: 400216047

Epost: mikael.byman@revir.org

Bäcklund Fredrik

Revirinstruktör

Distrikt: Ekenäs, Koskis gård

Telefon: 0405155728

Epost: fredrik.backlund@revir.org

Fagerström Johan

Arbetsledare

Distrikt: Ekenäs

Telefon: 0407594097

Epost: johan.fagerstrom@revir.org

Holmberg Henrik

Utvecklingschef

Telefon: 0400988327

Epost: henrik.holmberg@revir.org

Lindholm Peter

Revirinstruktör

Distrikt: Tenala och Kimitoön

Telefon: 0400114380

Epost: peter.lindholm@revir.org

Pulkkanen Vesa

Arbetsledare

Distrikt: Karis, Pojo, Ingå

Telefon: 0500186349

Epost: vesa.pulkkanen@revir.org

Sundqvist Stefan

Revirinstruktör

Distrikt: Hangö udd, Pojo

Telefon: 0400226058

Epost: stefan.sundqvist@revir.org

Södergård André

Revirinstruktör

Distrikt: Bromarv, Tenala

Telefon: 0404518489

Epost: andre.sodergard@revir.org

Moring Mikael

Revirinstruktör

Distrikt: Esbo, Norra Kyrkslätt, Västra Vanda

Telefon: 401648501

Epost: mikael.moring@revir.org

Järvelä Robin

Revirinstruktör

Distrikt: Sjundeå, Södra Kyrkslätt

Telefon: 0504622435

Epost: robin.jarvela@revir.org

Lignell Monica

Kanslist
Fakturering, inköpsreskontra

Telefon: 0192415800

Epost: monica.lignell@revir.org

Wahlberg Ulrika

Kanslist
Virkesförmedling

Telefon: 0192415800

Epost: ulrika.wahlberg@revir.org

Formansallén 2, Ekenäs, Finland